2 hafta önce
2 hafta önce

Erkek dişi değişik at isimleri

Ailenize katılmış yeni bir birey mi var? Yeni aldığınız dişi ya da erkek atınız için bir isim mi arıyorsunuz? En güzel dişi ve erkek at isimleri neler biliyor musunuz? Peki, en güzel at isimleri hangileri? Yeni dostunuzun ismini belirleme konusunda fazlasıyla heyecanlı mısınız? Yoksa ona nasıl sesleneceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız? Şimdi sizlerle en güzel at isimlerini paylaşıyoruz.Bu at isimlerini nettekiblog.net sitesinden öğrenebileceksiniz.

Erkek ve dişi at isimleri

Yeni sahiplendiğiniz bir atınız varsa ve ona bir isim koyma konusunda oldukça sabırsızsanız sizin için hazırladığımız isim listesine bir göz atabilirsiniz. Bu listeyi hazırlarken sizlerin beğeneceğini düşündüğümüz, popüler ve en çok sevilen at isimleri arasından seçimler yaparak paylaşım yapmaya özen gösterdik. İsim seçimi sırasında bu ismin atınızla özdeşleşeceğini unutmamalısınız. Yapmış olduğunuz bu seçimi bir ömür taşıyacağını ve sizin de ona sürekli bu isimle sesleneceğinizi hesaba katmalısınız.
Elbette atınıza bir isim koyarken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise onun cinsiyeti. Atınızın dişi mi erkek mi olduğunu bilmiyorsanız öncelikle bunu öğrenmelisiniz. Bu ayrımı yapmanız halinde sizlerle paylaşacağımız isim önerileri arasında kolaylıkla eleme yaparak, daha kolay bir şekilde seçim yapabileceksiniz. Tamamen özel isimlerden oluşturduğumuz bu listede benzersiz isimlere yer vermeye çalıştık. Atınız için mükemmel bir isim seçimi yapabilir, bir ömür üzerinde taşıyacağı onun imzası olacak ismi belirleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel seçilmiş at isimleri

1-Bedri
2-Canbaz
3-Malebra
4-Elips
5-İmparator
6-Semend
7-Soyugüzel
8-Avşar
9-Koca Baba
10-Cengo
11-Soylu
12-Ağakızı

Sizlerle 12 tane güzel at isimleri paylaştık.Bunlardan istediğiniz at ismini kullanarak atınıza isim verebilirsiniz.Daha fazla at ismi için ;

https://nettekiblog.net/at-isimleri-guzel-ve-farkli-erkek-disi-turkce-ve-ingilizce/

Paylaşın

nerenin malıdır- ford hangi ülkenin - travazol krem nedir-sevgiliye ağır sözler-yeğene güzel sözler