Hakkımızda

Dünya sürekli değişirken, yaşamda dolu dizgin ensemizde bizi takip ederken, ve tüm insanlığı tehdit eden sanal ahlaksızlık baş göstermişken, sizler için inandığımız tüm değerlere saygılı bir medya düzeni oluşturuyoruz. Düsturundan hareketle giriştiğimiz,  Bir yıllık bir emeğin mahsulü olan sitemizin ismi: 90larkafasi

Atay Kardeşler Yayıncılık bünyesinde faaliyet gösteren 90larkafasi; kimseye hakaret etmeden, kimsenin inancına ve yaşayışına saygısızlık yapmadan, başıboş muhalifliğin kısa yoldan rant sağlayıcılığına meydan vermeden, edebi ve ahlaki değerlerimize aşina bir yol üzerinde okuyarak, gündemi ve dünyayı takip ederek, sizlere eski güzel dünyayı anlatmaya devam ediyor.

Bu ülkenin gençlerinin kendilerinden çok şey bulup aynı zamanda kendilerine çok şey katacağına inandığımız 90larkafasi toplumumuza, ülkemize, kendi insanımıza dost ve bilindik bir bakışla yaklaşmak gayretiyle yayın çizgisini belirliyor.

İşte Bu nedenle; 90’lı yıllarda çocuk olan herkes bilir ki o dönemin oyuncakları, çizgi filmleri, sokak oyunları, abur cuburları, sıcacık arkadaşlıklarıyla bambaşka bir çocukluk yaşanırdı. Eğer bunları görüp o dönemde yaşamış bir çocuksanız kesinlikle çok şanslısınız.

90larkafasi

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı